[]

En kusursuz e-kitap depolama sitesi (bulut) nedir sizce?

Elimdeki tüm e-kitapları bir de bulutta arşivlemeyi düşünüyorum. Sonuçta harddisk'lerin de bir ömrü var. Yüzde yüz garantili değiller. "bulunsun" kapsamında düşünelim.

Sizce hangi bulut hizmetleri bunun için biçilmiş kaftandır? Çünkü duyduğuma göre yayınevleri fark ettikleri ve umursadıkları zaman yandex gibi sitelerden data sildirebiliyorlarmış.

Bir de pratik çakallıklar iş görür mü sizce? atıyorum kitabın adını hebelehübele diye kaydetmek gibi.

 
mega.nz olur mu?


  • jedilance  (24.03.19 13:09:35) 
@jedilance:

o da olabilir, x de olabilir elbette. :)

ben "bana bir bulut sitesi verin" değil de daha çok deneyimleriniz üzerinden faydalanmak istiyorum.
  • matrix  (24.03.19 13:11:38) 
benimkiler yaklaşık 2 senedir google drive'da yüklü. herkese açık yapılmadığı sürece kimsenin bir şey fark edeceğini, ya da umursayacağını sanmıyorum.


  • denizgonen  (24.03.19 13:29:23) 
@vladimir ve @deniz +1907.


  • dayl  (24.03.19 14:01:59) 
apple ecosystemine sahipsen en iyisi icloud. ben hepsini denedim nerdeyse en iyisi icloud. en büyük artısı mac, iphone. ipad birinde başladığın işi diğerinde devam ettirmen. diğerleri de öyle ama kaldığın sayfayya da ulaşabiliyorsun


  • mayeskuel  (24.03.19 14:02:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.