[]

elimdeki dergileri ne yapsam bilemedim

penguen uykusuz dergileri var elimde, bayaa bi çok. Yani ikisinin de baştan,penguen sonuna kadar düşünün, bunun %30 filan eksik belki.

Hepsini sıraladım bi de. excel'de sıralı, eksikler belli.

en iyi nası değerlendirilir dersiniz?

 
Sakla, eksik sayıları tamamla. Güzel bir koleksiyonun olur.


  • bazenuyur  (24.03.19 11:00:24) 
satıp para kazanmanın sana çok büyük bir katkısı olmayacak ve saklayacak yerin de varsa, sakla derim ben. dekor yaparsın. çocuklarına okutursun. yaparsın da yaparsın bir sürü şey.


  • ucurulmamak umidiyle  (24.03.19 11:02:43) 
Bence siralayip guzelce posetle. Atilmaz da satilmaz da onlar. Bende aynisini yaptim


  • belki lazim olur  (24.03.19 11:10:07) 
ya poşetle de, yer tutuyor bu hayvanlar :(


  • neynep  (24.03.19 12:37:41) 
Heheh anı soruyla aşağı yukarı 10 senedir başbaşayım. Önerilere bakmaya geldim, ben de tatmin olmadım. Annemlerin evinde bazanın altında duruyor öyle. Bazanın altına koy xd


  • snape i başından beri tanırım  (24.03.19 12:46:02) 
:D evet işte çeşitli yerlere tıkıştırıldı mecburen hep. "Atmıycam! onlar benim değerlim!" diye diye seneler geçirildi.
ama bu kadar depo bir hayat tarzı yaşamak istemiyorum, koleksiyondur bişeydir. ben yarın ölsem zaten atılacak verilecek. bari ben şeyapayım.

  • neynep  (24.03.19 12:55:02) 
İleride kıymet verdiğin bir kütüphaneye bağışlayabilirsin.


  • hotaru no haka  (24.03.19 12:56:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.