[]

evcil hayvanlara göre ev dizaynı hakkında;

İyi akşamlar herkese!

Şimdi bizim bir adet köpeğimiz var. ilerleyen süreçte de yeni bir eve taşınıp yeni mobilyalar almayı düşünüyoruz.

Kemirme, kırma - dökme veya tüy gibi problemlerle mücadele edebilmek için seçimlerimizi nasıl belirlemeliyiz?

Önerilerinizi bekliyorum.

 
kemirme olayi kopegin enerjisini atamamasindan oluyor. bol bol disarda yorarsaniz, egzersizini yaparsa evde bi sey kemirmez.


  • pide  (23.03.19 21:26:08) 
2 yaşında golden kızımız var, kırma dökme kemirme hiç olmadı:) Kemiğini, salatalığını, havucunu, kemirmelik topunu eksik etmedik tabii hiç:)
Bir de en başta köpeğin cinsi de çok önemli tabii, hangi cins sizin? Bu arada kısırlaştırma düşünüyorsanız ameliyattan sonra da daha az hareketli/hırçın oluyor zaten.

Yatak odası, mutfak ve banyo hariç tüm odalar ve salon bizimkine açık. Koridorda yattığı kendi minder yatağı var. Koltuklar üzerinde örtüler var, misafir gelince kaldırıyoruz komple, sıfır tüy olsun diye.

Tuvalete çıkardığımızda bol tarama yapıyoruz. Ev daha az tüy oluyor. Yine de 2 yılda 1 süpürge eskittik:D

Kırıp dökme için de zaten biliyorsunuzdur, gördüğünüz an kızarsanız, ceza ve ödül sistemiyle ilerlerseniz istemediğiniz şeyleri yapmayacaktır.
  • su olsam ates olsam  (24.03.19 21:01:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.