Uçuş için check in de personele 2 pasaport versek garip olur mu?

Merhaba
O kadar uzun zaman uçuşa tek biniyorum ki bu olayda görgü kuralı nedir çözemiyorum.

Millete de dikkat etmeyince ikilemde kaldım. Bu check in işlemleri yapılırken sıra bana geldiğinde kuzen ile aynı personele yönelsek, iki pasaportu birden versek, yanlış olur mu? Sıradakiler arıza çıkarır mı?
Online check in ücretli ve yanyana oturmamız mümkün mü diye soracağım o yüzden.

Yoksa check in personeli aynı anda 2 pasaport verdiğimiz için millet de 2 kişi masayı meşgul tuttuğumuz için sorun çıkarır mı?

Yani garip birmsoru gibi ama sorun çıkarsalar bile haksız olmak istemiyorum da tartışırken.

Pegasus sanırım. Sorun olma birden fazla kişyle seyahat edenler zaten öyle yapar. Bu arafa online check in ücretli değil. Eğer ikinizin de pnr numarası aynıysa yani alırlen tek seferde aldoysanız biletleri ayrı ayrı almasıydanız ve size random atanan koltuklara okseniz ücret ödemezsiniz.

  • condom kurşunu  (23.03.19 20:07:20)
Hiçbir sıkıntı olmaz. İster iki kimlik ister 5 kimlik. Beraber seyahat ediyorsanız kaç kişi olursanız olun kimlikleri beraber verin ki yan yana koltuk versin.

  • evilinacloset  (23.03.19 20:27:28)
aileler, birlikte seyahat edenler öyle yapar zaten hep, pasaport polisinin karşısına bile birlikte çıkabilirsiniz

  • freedonia  (23.03.19 20:44:45)
sorun olmaz +1

  • ucurulmamak umidiyle  (23.03.19 22:25:21)
Şu duyuruyu yazıp sayfayı kapattıktan sonra yeni hatırladım duyuruyu. Hafızam bitmiş resmen :(

Çok teşekkür ediyorum arkadaşlar
  • crysisanthem  (28.03.19 16:57:13)
Defalarca yaptim.
Bir sikinti olmaz, bilakis 2 kisiysen birlikte verirsin.

  • stavro  (28.03.19 17:27:59)