[]

A320 Anakartlar 2400 Mhz Üzerini Destekler mi?

Benim bildiğim A320'lerde O.C desteği yok ama tüm A320'lerin RAM özelliklerinde "Support for DDR4 3200(O.C.)/2933(O.C.)/2667/2400/2133 MHz memory modules " gibi ibareler var, e hani O.C yoktu?
 
Cpu multiplier arttırma yok, voltaj arttırma yok. Sadece bclck arttırılabilir o da zaten her şeyi kararsızlaştırıyor %3-4 arttırmadan itibaren.

Ram oc dediği rami orijinal hızında çalıştırmak. 3200 ram takıyorsun 2400'de çalıştırıyor, bios'tan profilini gösterince kendi hızında çalışıyor bu sadece.
  • bos gezenin bos ustasi  (23.03.19 14:09:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.