20'lik Diş Çekim Fiyatı

Selam,

Hepsini aldırmak istiyorum. 4'ü de çıktı gibi. Sonuncusu pek ağrı yapıyor şuan.

Ne kadara alırlar hepsini?

hepsini bi seferde almazlar, sağ ya da sol bi tane çekerler, sorun olmazsa ötekini de çekerler.

sorun ne olabilir deme tamamen çıkmış 20 yaş dişi çektirdim 5 dikiş atıldı. oldu mu oluyor işte biliyorsun.

yani her halukarda 2 defa gideceksin sağ için 1 sol için 1 defa, eğer sorun çıkarsa 4 defaya kadar çıkabilir.

fiyat bilmiyorum ama bildiklerim bunlar.

buradaki amaç hepsini çekerlerse yemek yerken zorlanırsın, o yüzde bi tarafı çekerler ötekisini ellemek istemezler pek ısrarcı olmazsan.
  • killerbee  (23.03.19 02:14:40 ~ 02:19:04)
Dördünü birden çektiren duydum nadir de olsa. Ben aynı anda çektirmedim. Dört beş yıl önce gömülü olan 200 liraya çekildi. Diğerleri 50 ye

  • beni sen öldürme  (23.03.19 05:55:40)
gömükse 80 tl. değilse 35 ten fazla vermeyin.

  • bir ileti paylastim  (23.03.19 11:00:25)
gömük deilse çok basit çekiliyor 10sn de pat diye alabiliyor . ama kırılma kök kalması gibi sıkıntılar oluıyor

Ocak ayında bir gömülü 1 normal çektirdim . Gömülüyle baya uğraştı . parçalayarak çıkardı , bir yerden sonra gözlerimi kapadım aletleri görmemek için. Acı filan hissedilmiyor.

Gömülüye 300 normale 100 verdim aynı yere 180e dolgu yaptırdım (özelde çene cerrahıydı)
  • bnmzz  (23.03.19 14:15:44 ~ 14:16:55)
geçen sene gömülü olanları tanesi 500(bu ameliyat oluyor, çenenin içinden dişi çıkarıyorlar.)
gömülü olmayanları da direk penseyle tutup normal diş gibi çekti bunlara da tanesi 200 verdim.

  • egokalp  (23.03.19 18:56:27)