[]

Bebek oto koltuğuna nasıl alışır?

Soru başlıkta.

Selamlar,
Aslında doğduğundan itibaren (8 aydır) koltuk kullanıyor. Her ağladığında kucağa alınmıyor (katılmaya başladığında alıyorum) kuklalar, şarkılar, oyuncaklar, kitaplar vb. canı istemesin işe yaramıyor.

Tatile çıkacağız şimdi yol uzun. N’apsam ki? Nasıl alışsa? Hayır, arka koltukta oturmaktan da sıkıldım.

Önerilere açığım. Hepsini tek tek deniyeceğim.

Not: İstiyor ki cam açık kalsın, kafasını uzatıp çığlık atsın. Karakter bu!

Teşekkürler!

 
Cok zor bir durum. Oyalamak icin ilk kez gorecegi oyuncaklar aktiviteler vs belki ise yarar. Beraber sarki acip soylemek, kitap okumak. Hangisi iyi geliyorsa deneyerek siz bulacaksiniz. One oturmayi dusunmeyin bile.


  • kafanguzelolmus  (23.03.19 11:47:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.