şu programı compile edebilecek biri var mı?

www.lundman.net

linux ya da windows farketmez herhangi bir platform için bir şekilde compile edebilen olursa bana nasıl yaptığını anlatabilir mi? sabahtan beri bununla uğraşıyorum bir türlü compile edemedim kafayı yiyeceğim. linux'ta da denedim windows'a visual c++ 2010 kurdum (proje dosyası onla oluşturulmuş diye) ve bin takla attım ama sürekli bir şeyler hata veriyor.

öyle kompleks büyük karmaşık bişi değil gayet basit bi program ben kendi bilgisizliğimden yapamadım tecrübeli biri kolayca compile edebilir diye düşünüyorum.

readme'de yazan compile etme yönergelerini 50 kere okudum ki pek düzgün açık yazılmamış açıkçası ama yapamadım.

readme'de yazan compile için gerekli dosyaların linklerini de vereyim:
1)
linux için: mediaarea.net ya da bu: mediaarea.net
windows için: mediaarea.net

2) lundman.net
3) get.videolan.org

dediğim gibi linux da olur windows da olur birinde compile edip şöyle şöyle yaparsan compile olur diyecek birini arıyorum.

su anda bilgisyarimda compiler yuklu degil ama hangi asamada ne hatasini aldigini soylersen yardimci olmaya calisirim

  • crucio  (23.03.19 13:20:55)