[]

Bonus Kart Temassız Ozelliği Yok

Bonus kredi kartını aldım garantiden ama temassız ozelliği yok.

Bu nasıl saçmalık? İnternetten açılabiliyor mu yoksa kartın bu ozellikte mi olmasi gerekir?

Temassız ozellği bonuslarda yok mu?

 
Kartın üzerinde temassız logosu varsa bankayla görüşün açarlar. Logo yoksa yine bankayla görüşün temassız özellikli kart isteyin.


  • kablelvuku  (22.03.19 13:03:31) 
trink yazar logoda, genelde ön tarafta olur


  • cassey  (22.03.19 13:04:25) 
logo filan yok ya. neyse bir müşteri hizmetlerini arayayim


  • Jeckson  (22.03.19 13:08:25) 
Temazsız özelliği opsiyonel bişey, ilk kart talebinde bulunurken temassız da olsun demeniz lazımdı. Kartınızı temassızı içerecek şekilde yenileyebilirsiniz ama benim bildiğim Garanti bu işlem için sizden 10-15 lira ister.


  • taurina  (22.03.19 13:31:02) 
@taurina, genellikle temassız istiyorum diye özellikle belirtilirse o şekilde yolluyolar. bi de para istemezler değişim için. bi kaç hakkın var kayıp, yenileme durumlarında.


  • spirit crusher  (22.03.19 13:37:16) 
bildiğim kadarıyla kredi kartında temassız olmuyor.
banka/para card'da oluyor temassız.

ayrıca bende de garanti bonus ve paracard var ikisinde de yok temassız.(ben belirtmedim)
akbank neo para kartında var ama (ben belirtmediğim halde)
  • kitik  (22.03.19 13:52:05) 
bana normal kart verip, ardından trnik özellikli kartınızı gönderiyoruz dediler. para da istemediler. imdi ikisini birden kullanabiliyorum kartların. trink olmayanı iptal etmediler.


  • sutlu nescafe  (22.03.19 14:02:31) 
bonus kartın temassız özelliği olan "trink" kart var. bankadan isteyin ücretsiz gönderiyorlar.


  • xdenizx  (22.03.19 14:24:40) 
bende bonus kredi kartı var temazsız, üzerinde de temazsız simgesi var. Bence başvuru sırasında gözden kaçmış, başvuru yaptıran görevli de özellikle sormamıştır belki. yenilemek lazım


  • The_Lollok  (22.03.19 14:26:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.