[]

yılmaz erdoğan

Bu adam 20 li yaşların henüz başında yasemince nin senaryo ekibinde miydi?
şimdi düşünüyorum da 20 li yaşlarda böyle yetenekler parlamıyor. yani sosyal medyadan çıkıyor. şimdi 20 li yaşlarda yetenekli birisi çıkacak mesela, birol güven varken, gülse birsel varken bir dizi senaryosu yazacak ve ona şans tanıyacaklar ya da o bu karteli delip geçecek... böyle bir şey mümkün mü şu an Türkiye'de, değil!

sanat camiasında 90'lı yılların başına kadar bir boşluk mu vardı, boşluk derken nüfus ve sanata ilgi azlığı sebebiyle boş koltuklar mı vardı, yani kendini gösterebilmek sanki daha kolaydı. şimdi tüm köşebaşları tutulmuş gibi? ülkede yılmaz erdoğan kadar güzel mizahi senaryo yazacak 20 li yaşların başında insan yok mu meselaşu an ya da son 20 yılda?

ve bu adam 20 li yaşlarda BKM yi kuruyor. Beşiktaş gibi bir yerde istanbul un en gözde yerinde en iyi tiyatrocu oluyor o yaşlarda. yani şu an 20 li yahşlarda kimse bunu yapamadı. yılmaz erdoğam gibisi mi yok yoksa köşebaşları artık tutuldu nüfus mu fırladı. (sosyal medya var artık okey youtuberlar falan ama hiçbiri yılmaz erdoğan degil, tam kıyas olmaz)

90 lı yıllarda beşiktaş kültür merkezini kuracak, tiyatroyu sırtlayacak insan 70 li yıllardan beri tanınan tiyatro duayenleri olmalıydı sanki gibi düşünüyorum, yılmaz erdoğan nasıl sıyrılmış. şans mı yoksa birileri elinden mi tutmuştur. sadece yetenekle olur mu? koskoca istanbul koskoca türkiye, bu camiada bir sürü kurt var falan.. amiyane tabirle genç bir çocuğa yedirmeyiz ortamı dememişler.

 
www.hurriyet.com.tr

Burayı bi okuyun
  • kablelvuku  (22.03.19 10:27:52) 
daha öncesinde olacak o kadar ekibinde yazardı diye hatirliyorum.


  • tabudeviren  (22.03.19 10:32:33) 
Biraz şans biraz insan azlığı sanırım. Müjdat gezen yazar aranıyor diye gazeteye ilan vermişti mesela djdjd müfit can parıltı o şekilde çıktı.

edit: saçıntı olacaktı tabi parıltı değil.
  • kljgslsdkjsd  (22.03.19 12:41:47 ~ 22:58:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.