[]

Ehliyet yenileme Aile hekimi sağlık raporu

Merhabalar Pazartesi günü yeni ehliyet için Nüfüs Müdürlüğünden randevu aldım eski ehliyetimde gözlüklü yazıyor aile hekimine gitsem buna rağmen sağlık raporu alabilirmiyim ?
 
gözlük/lens kullanır şeklinde raporu aile hekimi verebiliyor.


  • hadsafhada  (22.03.19 08:24:53) 
@hadsafhada ozaman eski ehliyet,biometrik fotoğraf ile gidip hemen sağlık raporunu aile hekiminden alabiliyorum


  • tolgame  (22.03.19 08:34:50) 
Muhtemelen sizi tekrar göz doktoruna sevk eder. Oradan gelecek "sürücü olur" raporuna istinaden sağlık raporunu düzenler.


  • orient blue  (22.03.19 08:48:36) 
@orient blue ozaman koşturcam gün içinde yani umarım yetişirim öğlen ikiye kadar


  • tolgame  (22.03.19 08:54:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.