[]

evde internet için tavsiye

yeni dönem internet paketleri hakkımda tavsiyesi olan? tahattutu yenice bitmiş ttnet muşterisi dört kişilik bir öğrenci evi için hangi paketleri önerirsiniz? ttnet'te iyi kampayalar var mı yoksa diğerlerine bakmanın tam zamanı mı? bu arada lokasyon iskenderun.
 
bulunduğun sokakta varsa türksat...
yoksa turknet ya da netspeed'e geçiyorsun,
hayırlı olsun.

www.eksiduyuru.com
  • appdata  (21.03.19 16:22:40 ~ 16:25:52) 
netflix'in türkiye raporu:
ispspeedindex.netflix.com

steam'in türkiye raporu: (türkiye haritası üzerine tıklayın)
store.steampowered.com

alın size bağımsız raporlar... kendiniz karar verin..
  • appdata  (21.03.19 16:27:36 ~ 16:27:57) 
türknet 35mbit akksız 65 tl taahüt yok. öğrenci evini geç bütün üniversiteye yeter.
altyapı desteklerse +10-15tl ile 75mbit alabilirsiniz.
15 yadır kullanıyorum bi sıkıntı görmedim
  • kitik  (21.03.19 16:36:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.