[]

Bu kadın ne ameliyatı olmuş olabilir?

Ameliyat izi göğsün alt-orta kısmından kasığa kadar. Göbek deliği hizasında aşağı inmiş. Resmen kadavra kesimi gibi. Ne ameliyatı olmuş bu kadın?
 
kalp olabilir.


  • batlegolas  (21.03.19 00:09:04) 
Dikey dikiste enlemesine 1 cmlik tekrar eden dikis izleri varsa kalp oper. dusundurur. Ama kasiga kadar deyince kafam karisti. O kadar kesiyle nereye girilir ki. Bir kaza veya yaralanma mi acaba..


  • tunaktunaktun  (21.03.19 00:59:19) 
@tunak
sadece göğüs ortasındaki yerde enine dikiş var. Gerisi ip gibi kasığa kadar iniyor. Göbek deliğinde bir kavis yaparak kasığa kadar iniyor. Fakat yara izi olmadığı belli. Ameliyat kesiği tam.

  • neysene  (21.03.19 01:06:38) 
Yaralanma. Kaza geçirmiş olabilir.


  • rakidabalikolsa  (21.03.19 05:18:51) 
estetik olabilir mi, göbekten yağ alma filan


  • neynep  (21.03.19 08:06:14) 
kalp ameliyatı kesiği bu kadar aşağı uzanmaz. annemden biliyorum. kalp ameliyatı için göğüs kafesi hizasında dikey bir kesik.


  • füt  (21.03.19 08:09:03) 
gobekten yag aldirma oyle iz birakmaz. cuk cuk vakumluyorlar orada. guldurdunuz.


  • lilyb  (21.03.19 08:19:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.