Ukrayna - bilet

Hangisi daha mantıklı?

THY'nin şu an ödül biletlerde kampanyası var.

THY ile 15000 mil + 388 TL ( kabin bagajı + 20 kg bagaj)

Pegasus promosyonlu bilet yaklaşık 600 TL (sadece kabin bagajı)

milleri Ukrayna için harcamaya değer mi yoksa başka ülkeler için mi kullanmalı?

Ayni ikilemi ben de yasamistim en son gittigimde:) Mil + para verip THY ile gitmenin en mantiklisi oldugu sonucuna vardim.
Avrupa yakasinda oturuyorsan hele direkt THY. Ben bir de pegasusla gittigimde ilk gunum cope gidiyordu, bagajim da vardi.

  • stavro  (20.03.19 20:48:12)
300tl tasarruf için o kadar mil harcamak mantıksız bence. Pahalı biletler için mil kullanın

  • fatalsoul  (20.03.19 21:31:13)
Ben bi ara mil ile ucak bileti bakiyordum, baktim hicbire yere gidemiyorum. Milsiz gitsem bile neredeyse ayni parayi oduyorum. Mille olsa dahi 388'e ukrayna o yuzden cok iyi gozukuyor.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (20.03.19 21:34:11 ~ 23:38:25)
promosyonlu bilet 600 lira mı? ukrayna'ya 600 lira bilet hiçbir koşulda mantıklı değil. türk lirasının en değersiz olduğu, doların falan uçtuğu dönemde bile en pahalı ukrayna bileti gidiş-dönüş 500 lira falan oluyor allah aşkına 600 liraya sadece kabin bagajı nedir

  • der meister  (20.03.19 21:36:11)
Hesaplamayı şöyle yap: shop&miles'a gir, bir mil kaç tl'ye tekabül ediyor ona bak derim: Genelde öyle bakınca daha mantıklı oluyor.

  • roket adam  (20.03.19 23:56:31)