[]

Gss borcu e-devlette güncel mi?

En son aya kadar bütün borçları güncel olarak görebiliyor muyuz?
Göremiyorsak internetten bakabileceğimiz bir yer var mı? 
e-devlet güncel


  • slava  (20.03.19 18:16:51) 
@slava askerden geleli 4-5 ay oldu işsizim. O aylar için borç falan yazmıyor. Sonradan mı eklenir yoksa bug’a mı düştüm bilemedim.


  • neysene  (20.03.19 18:28:11) 
bazı dönemler borç eklenmiyor ve sonra toptan ekleniyor veya borç eklenmeyen o dönem borçsuz kalıyor.bu durumda ödenmeyen döneme borç tahkkuk etmemiş görünüyor, sistemde görünmüyor. standart bir durum yok.
ben daha önce ödemiştim en son gördüğüm güncel tutarı. ödeme yaptığım tarih öncesi borç çıkmadı daha sonra.

eğer ödemeyecekseniz hiç ödemeyin bence. çünkü hiç ödeme yapmayıp borcu siline tanıdıklarım da var.
  • slava  (20.03.19 19:09:00) 
Aslına bakarsanız ben ödemek istemem fakat vergi dairesi tarafından haczedilen paranın geri ödemesi yapılırken gss parasını kestiler. Son dönem borcum olması gerekirken gözükmüyor ve bu son dönem borç için de geri ödenecek paradan başka kesilmemiş gözüküyor. Bilemedim


  • neysene  (20.03.19 19:35:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.