Çıldırmak üzereyim

Dün öğlen simit yerken nasıl becerdiysem gözüme susam tanesi kaçtı. Lanet şey çıkmıyor. Tam uyuyacağım daldım uykudan uyandırdı. Duş aldım, su bastım yapmadığım şey kalmadı. Göz kapağım tahriş oldu ovmaktan, gözüm kizardı uğraşmaktan. Bir bilen var mıdır nasıl kurtulacağım?
Tam göz kapağının altında şu an hissediyorum ama ne yapsam da çıkmıyor :(((((

sürekli kafan sabit, yukarı aşağı bakmayı dene belki ulaşabileceğin bir yere oynar... tabiki ulaşmaya çalışırken elini güzel yıka ve çok iyi durula mümkünse içme suyuyla durula....

  • Bilgeokuz  (20.03.19 01:21:00 ~ 01:21:50)
Hepsini yaptım ama hepsini. Yok görünmüyor çıkmıyor. Delireceğim

  • zaman  (20.03.19 01:23:03)
Kulak çubuğu ile almaya çalış ?? Benim alt göz kapağına kirpik kaçıyor çoğunlukla ve batıyor. bu şekilde almaya çalışıyorum ve başarılı oluyor.

  • fıytfıyt  (20.03.19 01:25:55)
Görünmüyor

  • zaman  (20.03.19 01:29:20)
Doktora git. Gozunu minciklama iyice. Mikrop kapacaksin.

  • dont eat me  (20.03.19 01:32:33)
Çıkmış olabilir ama sen şu anda çıldırdığın ve gözünle çok fazla oynadığın için psikolojik olarak hala orada sanıyor da olabilirsin. Aynı şey başıma pirinç pilavı yerken hapşırdıktan sonra gözüme girmişti :D Çok fazla oynamıştım gözümle ve bu yüzden kızarıklık oluşmuştu gözümde. E bu da batma yapıyordu sanki hala gözümün içindeymiş gibi. Bir süre sonra ne olduysa artık geçti gitti.

  • bitchesaintshit  (20.03.19 01:38:52)
üst kirpiğini tut ve aşağı kirpiğine doğru çekip bırak. 2-3 kez dene çıkacaktır.

çok tahriş etmeseydin belki de çıktı tahriş acıtıyor olabilir.
  • ezkaza  (20.03.19 02:05:19)
göz, yabancı gördüğü maddeyi dışarı atar. çıkarmayım dursun desen bile durduramazsın.

gözünü kapatıp açılmayacak şekilde bantla (koli bandıyla değil elbette, hazır göz bandıyla veya sargı bezi koyup üstüne yara bandıyla). sonra yat uyu. sabaha bandajı açtığında kurtulmuş olacaksın.

ama bence arkadaşların da dediği gibi o çoktan çıktı da çok oynadığın için tahriş oldu, hala orada sanıyorsun.
  • kibritsuyu  (20.03.19 02:51:21 ~ 16:14:29)
ne su katması ya göze su katılırmı kurur. suni gözyaşı al göze bocalt.

  • sizofren06  (20.03.19 09:43:26)
Gözünle cok oymama. Suni göz yasi damlasi al eczaneden, gözüne damlat. Kaygan bir ortam olussun ki göz kapaginin altindan insin asagi.

  • chitosan  (20.03.19 12:16:44)