[]

Ipad Mini İçin Word Benzeri Uygulama ve Bluetooth Klavye

Birinci nesil ipad mini'de office kullanılamıyor sanırım. Fazla bir özellik gerekmiyor, metin yazma işlerini halledebileceğim bir uygulama bulamadım, nedir çaresi acaba?

bir de ipad'le aynı boyutta olması gerekmiyor, hatta daha büyük olsa iyi olur, kılıflı mılıflı olmasına gerek yok, yanımda taşıyabileceğim yazı yazmanın eziyet olmayacağı uygun bir bluetooth klavye önerisi olan var mıdır?


 
Uygulama tavsiyesi olarak "Google Docs"


  • nahtoderfahrung  (19.03.19 21:25:41) 
@nahtoderfahrung google docs yeni ios sürümü istiyor, ipad mini'de ios 10 desteği yok, yoksa office de kullanılabilirdi.


  • aggromela  (19.03.19 23:14:31 ~ 23:14:43) 
Apple'ın Pages adlı uygulaması var Word görevi gören. App Store'a bir bakar mısınız belki vardır ve kullanılabiliyordur.


  • ucurulmamak umidiyle  (19.03.19 23:48:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.