[]

Tez ve seminer?

Arkadaşlar merhaba, işletme yüksek lisansı yapan bi tanıdığım çar. Tez ve seminerin 3 ayda yetişmesi mümkün mü sizce?
 
Biraz güç ama kolay bir konu(bol kaynakçalı, veri toplanacaksa kolay ulaşılabilir bir kitleli) seçer ve hemen girişirse mümkün.


  • kullanıcıadımbuolsun  (19.03.19 18:43:44) 
performans değerlendirme sonuçlarına duyulan güven algısı ile örgütsel adalet arasındaki ilişki konusunu seçtik ve yarından başlamayı düşünüyoruz. konu olarak yeterli zaman mı sizce?


  • caffeinecontent  (19.03.19 18:48:53) 
Valla konuyu bilmiyorum. Benim deneye sinuclarim vardi. 1 ayda bitti. Tez tezden yazilir. Hocamin tavsiyesiydi. Intihal demiyorum ama. Yapilmis olanlarin icindekiler sayfasina gore plan yaptim 1 ay sonra tezim hazirdi. Ama seminer ve hocalari onceden ayarlamaniz lazim. Son anda belki tarihleri uygun olmaz.


  • Coma  (19.03.19 18:52:40) 
verilerin tamamsa ve yazması kaldıysa mümkün.


  • false pretension  (19.03.19 18:53:13) 
Anladım teşekkür ediyorum cevaplar için. 3 ayda bitecek bi tez konusu var mı sizin önerebileceğiniz??


  • caffeinecontent  (19.03.19 18:54:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.