Bronx Pi Sahne

1)Burası nasıl bir mekandır, geniş midir ? 23 nisan infected mushroom konserinde dans edebilecek alan kalır mı yoksa konserveden hallice mi olur içerdekiler ?

2)Havaalanından buraya ulaşım nasıl sağlanır ? istanbulu hiç bilmeyen birisine anlatırsanız sevinirim.

3) Bu mekan civarlarına gelince konser saatine kadar ne yapılabilir o civarda ?

4) Mekana yürüme mesafesinde uygun pansiyon/otel var mıdır uçuk fiyatlı olmayan ?

efendim burası taksimdeki bildiğin bronx. istiklal caddesinde paşabahçenin sokağından giriyosun terkos pasajının içinden geçiyosun. orda görürsün zaten. otel konusuna gelince, oralarda anca travesti otelleri oluyor hiç tavsiye etmem yerler adamı valla. ha bi de bronx ne küçük ne büyük orta karar bi yer. ama infected mushroom a küçük gelebilir. iğne atsan yere düşmeyebilir. konser saatine kadar da taksimde gez dolaş taksim candır.

  • suicides underground  (28.03.10 22:45:18)
chillout hostel varmış ama ne yeri ne fiyatları konusunda fikrim var

  • yuto  (28.03.10 23:22:22)
o konserde nefes almak zor olacak diye tahmin ediyorum. konser saatinden önce asmalı mescitte takılınız efendim. havaalanından (atatürk) havaşla istiklal meydanı ordan yürüye yürüye gidersiniz.

  • nl extreme  (28.03.10 23:26:33)
-nefes almak muhtemelen işkence olacaktır. süper geniş bi mekan değil zira.
-taksim denildiği gibi candır neler yapılmaz yani eheh.
-havaalanından buraya şu şekilde ulaşabilirsin. havaalanından metrobüse binersin(hangi durağa denk geldiğini hatırlamıyorum)ordan mecidiyeköy de inip metroya binersin(korkma metro metrobüs e bi hayli yakın) taksim'de metrodan inersin ve sonrası yukarda anlatıldığı gibi paşabahçe vb vs.
- ya da havalanından metroya binersin, ordan metrobüse ordan mecidiyeköy'de inip tekrar metroya :P can sıkıntısına vesait değiştirirsin hem fena mı olur? :D
- valla mekana çok yakın değil ama pera rose filan vardı trt binasına yakın bi yerde travestilerin takılmadığı çok pahalı olmayan bi yer. ama ne kadar fiyat biçtiğinize bağlı bi oda için :)
  • madyb  (29.03.10 01:43:06)