[]

note 8 mi galaxy s9 plus mı?

Birisi note serisi ama iki seri öncesi
Bir dieğri de S serisi ama bir seri öncesi

Yorumlarınız neler?

 
huawei mate 20 pro


  • biryıldızkaydı  (18.03.19 13:59:23) 
Ben note sevmiyorum pek o nedenle s9 plus. Kaba saba kocaman telefon. Ama kalemini falan etkin kullanan biri note da tercih edebilir gayet.


  • bos gezenin bos ustasi  (18.03.19 14:11:21) 
Eşime note 9 almak istiyorum bende. Nisan sonu gibi alırım herhalde, çok fotoğraf çekiyor videosu , dükkanın işlerinin tamamı derken eldeki note 5 yetmemeye başladı. Ben en çok suya dayanıklı diye almak istiyorum :)


  • synax  (18.03.19 15:37:26) 
hangisinin boyutu sana göre avantajlıysa onu al. ileride en büyük şikayetin ekran büyük/küçük geliyor olacaktır çünkü.


  • argent dawn  (18.03.19 16:17:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.