duştan sonra

hemen kurulanıp giyiniyor musunuz?
sonrasında dışarı çıkmayacaksınız diyelim, hatta uykudan 2-3 saat öncesine denk gelen duşlar için diyelim.

ben genel olarak da uyuşuk bi insanımdır ama duştan sonra hiçbişey yapasım gelmiyor. gelenler de kurulanıp giyinmekten önce geliyor. bornozla oturmak çok rahat bişi, dimi?

Her şey müthiş sistemli. Duşlar sabah. Akşam koşusu yapmadıysam. Akşam da sabah da seri yıkanıyorum, seri giyiniyorum. Sporculukla ilgili bir şey galiba ve de disiplin. Bornozu galiba bir tek saunadan önce ve sonra icin kullanıyorum. O kadar sıcaktan sonra bile nein tembellik. Ne biçimmişim ya, kendimden soğudum, yazıklar olsun!Mübarek tuğgeneral gibiyim.

  • velvetmorning  (17.03.19 21:57:30)
Anında giyiniyorum.

  • kablelvuku  (17.03.19 21:59:57)
Evdeyken bornozla parkeye 20-30 kadar çöküp telefona bakıyorum. Yurttayken de duruma göre yine 15-20 dk kadar oturmuşluğum oluyor. Daha fazla duramiyorum çünkü saçlarım islak havluyla fazla sarili kalinca migrenim azıyor.

  • Amaranta ursula  (17.03.19 22:09:38)
Giyinmeden bi sevisiyorum hizli hazir ciplakken sonra hizlica giyiniyorum.

  • floydian  (17.03.19 22:09:51)
ben de feci gevşek davranıyorum duştan sonra. zaten o sebeple hep gece duş alırım, ya da geniş zamanlarda. sabah hızlıca duş alayım,çıkayım insanı değilim.

  • denef  (17.03.19 22:11:09)
Nerde olduğuma bağlı. Evde teksem sadece boxerla dolaşırım ama birileri varsa hemen giyinirim.

  • Pertev nail  (17.03.19 22:13:34)
Dışarı çıkmam gerekmiyorsa en az yarım saat falan bornozla yayılıyorum evde.

  • ms brownstone  (17.03.19 22:19:22)
şu sıralar genelde oyalanmadan giyiniyorum ama bornozla uyuduğum günler de oldu.

  • sanat guresi  (18.03.19 00:05:32)
bornozla takılacak zamanınız var ise, siz dünyanın en şanslı insanlarından birisiniz.

  • ucurulmamak umidiyle  (18.03.19 00:54:14)
Seri giyinirim. Uyuşukluğu sevmem. Uyuşukluk yapacaksam giyinik hazır halde yaparım.

  • ruhen hastayim ben  (18.03.19 01:00:46)
haftasonu dus aldiysam, en az yarim saat en cok bir saat havluyla bornozla yatakta uzanip telefonla oynarim. sonra eger evde biri varsa ona sacimi taratir ve kuruttururum. sonra da giyinirim.

hafta ici sabahlari dus aldigimdan mecbur hemen kurulanip cikarim :(
  • batlegolas  (18.03.19 03:14:52)
ay ben de duştan sonra bornozla uzun süre gevşek gevşek takılmaya bayılırım, yalnız değilmişim.

  • pati  (18.03.19 08:54:05)
dus alinca hararet basiyor.Dus alip da hemen giyinip disari cikabilen insanlara imreniyorum.Ben asla yapamam.Motorun sogumasini beklerim

  • turkuaz  (18.03.19 12:25:44)
Hemen giyiniyorum.

  • chitosan  (18.03.19 12:29:35)
Hayatım boyunca neredeyse hiç bornoz kullanamadım. Havluyla pıt pıt kurulanıp bir an önce giyinmek isterim, aksi takdirde rahatsız olurum.

  • i m cool with that  (18.03.19 12:40:35)
bornozla takılıyom ben biraz.

  • zgrydn  (18.03.19 15:25:30)