Chrome sekmelerinde yavaşlamayan laptop tavsiyesi?

Sadece internet amaçlı, ekranı minimum 15.6" (oyun oynamayacağım) notebook alacağım fakat bu konularda çok tecrübem yok. 30 sekme bile açtığımda yavaşlamaması donmaması lazım, nasıl bir laptop olmalı ? nelere dikkat etmem gerekiyor?

Not: herkes " RAM " diyecek diye tahmin ediyorum ama sanki o tek başına yetmiyormuş diye duydum.

Ssd ve ram gerisinin hiçbir önemi yok. Yüksek belleğin olursa sekmelerin hepsini bellekte tutabilir. Yazma okuma hızı da yüksek olursa tıkladığın an açılır Chrome.

Modern laptopların hepsi böyle zati. Hadi abartalım 16gb ram olsun alette. Yoksa da sorun değil sonradan alıp takabiliyorsun.
  • bos gezenin bos ustasi  (17.03.19 13:46:58)
cihazdan çok eklenti azaltmaya bak

  • mayeskuel  (17.03.19 13:55:18)
  • Arthur Dayne  (17.03.19 14:20:27 ~ 14:22:44)