hayatınla ne yapacağını bilemediğin oluyor mu?

arkadaşlar merhaba yine bir cumartesi günü önerilerinize açık olarak karşınızdayım. benim şimdi bu hayatla tam olarak ne yapmam lazım? bi anlamsızlaştı sabah sabah yine hayat.

Oluyor arada. Biz de bilemiyoruz, bocalıyoruz bazen. Sonra hallledilmesi gereken ilk soruna yoğunlaşıyoruz.

  • Amaranta ursula  (16.03.19 11:39:56)
uzun sureli birseyse hobi bul kendine (yemek, dil, cizim, spor kursu vs..)
kisa sureli birseyse en sevdigin komedi dizilerini izle, kendini simart(masaj, spa, hamam) vs..

  • dokunmakalbime  (16.03.19 11:41:10)
evet, bu durumu çok sık yaşıyorum. okulu uzattığımda da "napıyorum ben" diyordum, gecenin 3'ünde buzdolabı kapısını da açıp "napıyorum ben" diyorum. genel bir sorgulama ve varoluşsal bunalım halinde yaşıyorum hayatımı. :D

  • QweAsdZxc  (16.03.19 12:37:54)
Nein. Yaptıkların anlamsız geliyorsa muhtemelen anlamsız şeyler yapıyorsundur. Bir de hayatla bir şey yapılmaz, başka şeyler yapılır, o hayat olur.

  • velvetmorning  (16.03.19 12:57:43)
Dünya hayatının geçici ve anlamsız olmasından kaynaklanıyor. Nasıl bir hayat yaşarsak yaşayalım ortalama 70-80 yaşında öleceğiz. Bu nedenle bunun farkında olmak ve tanrı’nın çağrısına kulak vermek gerekir. Alın elinize bir kutsal kitap türkçe olarak okuyun. O bahsettiğiniz anlamı sadece din verir.

Kalpler ancak tanrı’yı anmak ile huzur bulur.
  • Pertev nail  (16.03.19 13:10:42)
Sevdiğin bişi bul sırf onun için bile neşeyle uyanabilirsin kedi beslemek de olur dünyayı gezmek de. Ama severek yaptığın bişi bul ve bulana dek yeni şeyler dene. Denerken zaten hayatı yaşamış olacaksın

  • photo85  (16.03.19 14:43:56)