kadınlara soru: erkeklerin boyu önemli mi

penis boyunu sormuyorum, insani boyu soruyorum

Evet. Elimde olmadan en çok önem verdiğim şeylerden birisi bu.

  • landho  (16.03.19 06:20:11)
Hem kadın hem erkek için boy önemlidir. Daha etkileyicidir.

  • seyyar satıcı  (16.03.19 08:40:22)
Benden kısa biriyle beraber olamazdım.

155 cm, kadın

Benden kısası zaten cüce oluyor.
  • elorelia  (16.03.19 08:43:54)
ben 176 olduğum için önemli. 185 ve üzeri biriyle birlikte olmak isterim.

  • lilyb  (16.03.19 09:02:54)
Landho+1

  • şubatsonrası  (16.03.19 09:03:18)
Aşık olduğum adamla aynı boydayız. Ben mutluyum gerisi umrumda değil.

  • old possum  (16.03.19 09:27:10)
değil demek isterdim ama evet önemli.

  • sadakatsiz  (16.03.19 09:32:00)
kadınların bu check listleri cinsel dürtülerinden hep ama mutsuzluluklarının da genel kaynağı haberleri var mı bilmiyorum. 3 tane 185 üstü yakışıklı ama karaktersiz dostum var. ikisi zengin. kadınlar sırada bekliyor bunlar için. biri doğulu birlikte olduğu her kadını dövüyor. kardeşleri de öyleymiş. keyif alıyor. biri aşık taklidî yapıp tek sefer cinsel ilişkiden sonra ayrılıyor. kadınları ve muhabbetlerini hiç sevmiyor. bi tanesi de kuzenim. aynı anda birden fazla kızı birbirlerinden haberleri varken elinde tutmayi seviyor. sırf can sıkıntısından kadınlara yakalanıyor olay çıksın diye. hepsi de muhabbeti eğlencesi bol insanlar. kadınlara erişimleri kolay olduğu için istedikleri gibi takılıyorlar. ellerine de sağlık açıkçası.

  • hasmetizm 2046  (16.03.19 09:39:22)
bu sadece kadınlar için değil tüm insanlar için önemli.
abd başkanlık seçimlerinde bugüne kadar adaylardan hep boyu uzun olan kazanmış. Tr de zaten uzun adam var. kanada başbakanı na bak vs.
boy uzunluğu bilinçaltına direkt olarak “bu adam güçlü kuvvetli çocuklarımı korur, hayatta kalmasını sağlar, güçlü olduğu için de beni hem cinsel hem gerçek anlamda doyurur” mesajları veriyor.
yani bunun eğitimle vs ile de ilgisi yok.
  • rentts  (16.03.19 09:51:28)
hayır hiçbir zaman önemli olmadı benim için. hatta bir ara uzun manken zengin kısa herif modası vardı liseliler bilmez. mesela okan bayulgen, tarkan,serdar ortaç bir zamanların en çekici adamlar listesine girdiler. ondan mıdır bilmem ufak tefek olup da hoşlandığım, çekici gelen çok bay görmüşümdür gençlik yıllarımda.

  • for day to break  (16.03.19 10:01:41)
Dostum erkeğim, ama görünüşte belki de 1.sırada önemsedikleri şey boy.

190 olup da tipsiz olan adamların yanındaki kızlara bak. Sonra, 170 olup da tipsiz olan adamların yanındaki kızlara bak.
  • hümanist tabutçu  (16.03.19 10:16:33)
Önemli değil.

Boya önem verdiğim bir dönem olmuştu eskiden ama birçok erkek arkadaşım olduktan sonra bunun "hoşlandığım insan başak burcu olmalı" gibi anlamsız bir şarttan ibaret olduğunu fark ettim.

Evrimle igilenen bir insan olarak boylu poslu olmanın genlerimize kadar cinsel seçilimle işlendiğini biliyorum ancak tahmin edersiniz ki artık ormanda yaşamıyoruz. Zeka ve karakter boyu önemsiz kılan ve her erkekte kolay kolay rastlayamayacağımız bir şey.
  • ruhen hastayim ben  (16.03.19 10:42:30)
hasmetizm öyle genelleme olmaz beş parmağın beşi bir değil :)

  • prasinos  (16.03.19 11:03:28)
uzun olduğum için önemli evet.

  • tabirimekruh  (16.03.19 12:20:27)
@lilyb +1
ben de 176'yım, topuklu ayakkabıyla yanında ablası gibi duracağım biriyle olmak istemem. ama 150küsur boyum olsaydı çok da önemsemezdim gibi geliyor.

  • QweAsdZxc  (16.03.19 12:41:06)
önemli ama her şey değil. 157im 180 üzeri bana gelmez gözüm yok zaten.

  • damla sakızlı dondurma  (16.03.19 13:05:38)
Eğer “boy”unuz uzunsa:

Boyunuz dışındaki özelliklerin toplamı sizi tatmin etmiyorsa , “boy” sizin için önemlidir. Hayatınızdaki insanın da uzun boylu olmasını istersiniz. Çünkü boyunuz olmasaydı geriye ne kalırdı ki? ...

Boyunuz dışındaki özellikleriniz sizi fazlasıyla doyuruyorsa , içsel tamamlanmış iseniz , “boy” sizin için önemli değildir. Hayatınızdaki insanın boyunu değil bütün özelliklerini referans alırsınız. Çünkü “boy”dan daha önemli şeyler vardır.

Eğer “boy”unuz kısa ise:

Boy kompleksi yaşıyor iseniz, “boy” sizin için önemlidir. Hayatınızdaki insanın da uzun boylu olmasını istersiniz. Çünkü boyunuz uzun olsaydı her şeyin mükemmel olacağına inanırsınız.

Boy kompleksi yaşamıyor iseniz, “boy” sizin için önemli değildir. diğer özelliklere odaklanırsınız.

(Buradaki kısa boy ve uzun boy için belirli bir aralık veya sınırlamalar yoktur. Hepsi görecelidir. 155 kısadır, 185 uzundur gibi düşünmeyin. Size göre uzun olan başkasına göre kısa olabilir ya da tam tersi. )
  • rakidabalikolsa  (16.03.19 13:23:30)
@ruhen hastayım +1

Adam pislik olduktan sonra uzun boyu napayım afedersiniz.
Karakter önemli.
  • chitosan  (16.03.19 14:10:28)
@rakidabalikolsa
ya alınmayın da kulağa kısa boylu kompleksi gibi geliyor söylediğiniz şey. bir insan birçok konuda donanımlı olup, buna rağmen partnerinde bazı fiziksel özellikleri tercih ediyor olabilir. beğeniler kişiseldir. sıkıcı ve tırt biri olmak zorunda değil uzun boylu olup uzun boylu partner tercih eden insanlar. saçma bir bakış açısı.

  • QweAsdZxc  (16.03.19 14:58:28 ~ 15:15:50)
  • dedim dedim de kime dedim  (16.03.19 15:06:20)
@qweasdzxc @xportant ne diyebilirim ki? Yaşayıp göreceksiniz.

@xportant kısa olmayı kabullenememe.. düşününce komik geldi. Bir insan kısaysa önce bunu kendi sindirir herhalde değil mi:) “hayır hayır ben kısa değilim” gibi bir durum mu oluyor o zaman. Hahahahaha :)
  • rakidabalikolsa  (17.03.19 00:25:32)
önemli. yüz güzelliğinden sonra elimde olmadan en çok önem verdiğim ikinci şey. diğer her şey bu ikisinden sonra geliyor.

  • i m cool with that  (17.03.19 00:38:44 ~ 00:45:04)