Comfort paket 3.16i alinir mi?

www.sahibinden.com

Golf e vermek istemiyorum onca para. Boyle bisi alayim soft bi yazilimla keyifli olur diyorum.

Alinir mi ne dersiniz?
Bmw 1 de olabilir onerir misiniz?

Bi de volvo s60 t4 ler var. Nasil bilirsiniz?

3.16 bilmiyorum ama 2 yıl f30 3.18 kullandım. bunun 1500 cc olanı. 3 silindirli bmw. alınabilir, benimki içeriye fazla gürültü alıyordu. bunun bir de kazası varmış, bari emsallerine göre fiyatı uygun mu?
bir de bmw'de sadece pakete bakma, aynı paket donanıma göre çok farkettirebiliyor. iyi donanımı olanlar da zaten mutlaka yazarlar. harman kardon, navigasyon, elek koltuk hafıza, aklıma gelen önemlileri. cruise control ve katlanır aynalar gibi basit şeyler senin için önemli ise almadan önce arabada olduğundan emin ol.
volvo denemedim.
  • panamera  (15.03.19 21:27:26)
bu söylediklerinden en mantıklı alınabilecek araba bmw 3.16. 1 serisi a serisi gibi bmw olduğunu hissettirmiyor. volvo s60 t4 bmw tadını vermez. ancak ilandaki 3.16 piyasasına göre fiyatı düşük kazadan başka sorunu var mı? öğrenmek lazım. eğer araç sağlamsa fiyatı gayet uygun.

  • mikahakkinen  (15.03.19 23:20:43)
daha önceki başlıklarından birinde 2013 modele kredi çıkmaz mı yazmışsın. öncelikle mümkünse özellikle bu dönemde kredi çekerek araç almamanı öneririm. sebebiyse faizlerin bikaç ay içerisinde düşeceğini düşünüyor tüm ekonomistler ve finansal yapılar. şu an çekersen fazladan para ödemek zorunda kalacaksın.

2. husussa krediyi çektiğini varsayıyorum. bu aracın şanzumanında veya motorunda bi sorun çıkarsa toparlayamazsın. arabayı aldıktan sonra kendin için bi hareket alanı bırakmazsan ülke ciddi bi krize girerse sen de ülkeyle birlikte batarsın ve aldığın aracı çok daha uyguna vermenin derdine düşebilirsin.

türk insanının en büyük sorunu ihtiyacı olmayan şeyleri kendini inandırarak ihtiyaç haline dönüştürmesidir. bugün baktığında öğrencinin cebinde bile iphone 7-8-x görebiliyosun. ihtiyaca yönelik hareket etmeye çalışmanı öneririm.

kendine dön bi sor aslında ihtiyacın olan ürün ne? bence çok fazla uçup başını derde sokma ama tabi karar elbet yine senin.
  • johnnie w lker  (15.03.19 23:25:43)