[]

bacak yanık ne kadar sürede geçer

bacakta yanık var kızgın yağ sebeb oldu.yaklaşık 10 gün doktor kontrolundeyim .herhangi bir sıkıntı yok diyor doktor.ama yavaş ilerliyor gibi deride hiç hareket yok
 
resim ekledim ama nedense gözükmüyor


  • othervoices  (15.03.19 14:59:06) 
eksi up'tan yükleme yapıp linki yapıştırabilirsin.


  • anyelios  (15.03.19 17:07:21 ~ 17:07:44) 
Doktor sıkıntı yok diyorsa yoktur, yanık iyileştikten sonra iz kalmaması için sarı kantaron yağı sürebilirsiniz günde bir kez.


  • kobuzchu kiz  (15.03.19 17:16:40) 
Geçmiş olsun.
Yanık yarasının iyileşme süresi, hastanın yaşına, ek hastalığı olup olmadığına, yanığın derecesine, yaranın büyüklüğüne, enfeksiyon gelişip gelişmemesine bağlı olarak 4 günden yıllara kadar uzayabiliyor. Bu yüzden yuvarlak konuşuyorum.

Tahminim, yağ dökülmesi sonucu 2. derece yanık oluştu, yaklaşım 5 cm çapında. Bül de mevcut. 4 haftaya kadar iz bırakmadan iyileşebilir.
Geçmiş olsun.
  • aylakadam  (15.03.19 17:48:14) 
  • othervoices  (16.03.19 09:29:07) 
  • othervoices  (16.03.19 11:35:06) 
şu an temiz görünüyor. kapalı pansuman öneririm. tümüyle kapanması 1 ay civarı sürebilir. tümüyle kapandıktan sonra 6 ay contractubex.


  • akaratukara  (18.03.19 01:23:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.