[]

Zincirlikuyu Metrobüs Motor Bırakacak Yer

Selam,

Metrobüs çevresinde motor bırakılabilecek yer var mı? Zorlu'nun otoparkı kaçta kapanıyor?


 
tat towers önünde ispark var.


  • givemesomesubstance  (15.03.19 14:47:31) 
Kanyon'a bırak, en azından kaskı montu vs kilitli dolaba koyarsın. Ayrıca kanyon otopark 24 saat açık, ana kapıdan girip motorumu alacağım deyip girebilirsin.
Not: kilitli dolapları gece 12-1 arası açıp içindeki eşyaları güvenlik odasına alıyorlar, söyleyince getiriyorlar. Gece eşya bırakmak yasak.
Ordan da otobüsle 3 dk zaten metrobüs.
  • okumayi sevmeyen okur  (15.03.19 14:58:31 ~ 14:58:50) 
yıldız posta caddesinde İspark Balmumcu Yeraltı Katlı Otoparkı var. zincirlikuyu metrobüs durağına yürüyerek 5dk.


  • fuckgloballythinklocally  (15.03.19 15:12:35) 
Kasap sokaka bakın. Metrobüs asansör yakınlığında.


  • colg fusion  (16.03.19 10:11:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.