[]

ankaraya kartsız binmek?

selamlar Ankaraya Kartsız binmek münkün müdür acaba? tek seferlik kartlar satılıyor mu?
 
Kızılaydan binecekseniz satılıyor tek basımlık kartlar


  • milletin efendisi olmaya gelen adam  (15.03.19 14:42:52) 
3 lira bozuk varsa geçen birinden rica et


  • prasinos  (15.03.19 14:50:48) 
alete kredi kartınızı okutun, 3 lira çekecek. visa ya da Mastercard.


  • mehmed resad  (15.03.19 14:52:05) 
temassız özellikli kredi kartı olması lazım


  • prasinos  (15.03.19 15:05:04) 
temassız özellikli kartlar ile binebiliyorsunuz. 50 kuruş fazla ödüyorsunuz, o kadar.


  • babilbaligi  (15.03.19 15:19:01) 
üstteki üç bilgi de eksik.

temassız özellikli MASTERCARD kredi kartı veya banka kartı ile binebiliyorsunuz.

visa olmaz. temassız yoksa yine olmaz.

50 kuruş fazla ödemiyorsunuz. 3 lira çekip, 25 kuruş iade ediyor, 2,75'e geliyor. 25 kuruş eksik ödüyorsunuz (normal ankara kart ile biniş kaç lira ondan emin değilim, o da zaten 2,75 ise bir farkı yok demektir).

pazartesi günleri de ilk biniş ücretsiz.
  • kibritsuyu  (15.03.19 22:13:19 ~ 22:16:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.