[]

Kadıköy Fenerbahçe Mah.

Merhaba arkdaşlar,

Bu zamanda 1.1 milyon civarına fenerbahçe mah 3+1 100 m2 net daire alınır mı sizce?

Ek olarak fenerbahçe mah nasıl bilirsiniz? Yaşamak için nasıldır?

 
yazın trafiği çok olabiliyor. araba varsa ve evin otoparkı yoksa yer bulman imkansıza yakın. sessiz sakin... araba yoksa toplu ulaşım sıkıntılı. halen inşaat yapılan yerler var. gürültü, toz toprak, sarı damperli kamyonlar, beton kamyonları şu sıralar rahatsız edebilir. fenerbahçe stadında maç olduğu günler trafik çok kötü olur.
tam lokasyon neresi?

  • sutlu nescafe  (15.03.19 14:06:35 ~ 14:08:34) 
Tam lokasyon daily dana burger'den içeri girince o sokakta 3. bina. Otopark vs var hocam. İnşaatler azalmış gibi sanki


  • canbonomobenseno  (15.03.19 14:38:38) 
konum iyi fakat o kadar para verip 100m2 çok az değil mi? 150-180 falan olsa neyse.


  • karjalainen  (15.03.19 14:47:11) 
gayet normal, hatta iyi bir fiyat bile denilebilir. yakın semtler olan feneryolu / ziverbey / göztepe civarlarında 100 metrekare evler 2-3 sene önce o fiyattaydı. fenerbahçe için 1.1m normal geliyor ama güncel fiyatlara bir daha bakmak gerek. haftasonları çok trafiğe hazır olun. vale terörü esiyor oralarda çünkü.


  • dunga  (15.03.19 14:56:33) 
al


  • jamswety  (15.03.19 17:40:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.