[]

siyah beyaz fotograf cekmeye baslamak isteyen arkadasa hediye

fotograf kursu dusunduk ama kurslar cok pahali. butce 150tl civari.

makinesi bir lubitel


 
Lubitel makineye film alsanız bu bütçeyi geçer zaten. Tavsiyem 35mm kullanan bir makine ve yanına siyah beyaz bir film.

Zenit bakın o fiyata bulmanız zor olabilir ama.
  • kablelvuku  (15.03.19 13:19:51) 
urun.n11.com

lubitel'in kullandığı 120'lik siyah beyaz roll film 41 lira. bir makara film alın ama bildiğim kadarıyla 12 poz çekiyor bunlar. hediye olarak tatmin edici olabilir mi bilemedim.
  • kibritsuyu  (15.03.19 21:41:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.