[]

bim döküm tava

şu tavanın malzemesi nedir? döküm demir tava dedikleri nane bu mu? (başka bir siteden demir olduğu sonucuna vardım ama genelde döküm demir tavalar bu fiyattan hayli yüksek olduğu için soruyorum)

www.bim.com.tr


 
lavanın başka bir tavasını kullanıyorum. sahiden döküm. zaten eline alınca anlarsın. 2-3 kilo vardır.


  • sutlu nescafe  (15.03.19 11:47:53) 
evet bu. al gitsin baya ucuz. aynısı 90-100 tlye satılıyor nette.


  • tinky winky  (15.03.19 12:48:20) 
orjinal ürün bu


  • adivar  (15.03.19 13:18:03) 
evet bu. ben aynısını black fridayde 80 e almıştım ucuz diye. fiyatı iyiymiş.


  • sanguine mcqaer  (15.03.19 14:04:26) 
Aynısından 3 tane birden aldik zamanında bim'den =)
Gayet de döküm. başarılı bir ürün.
2 sene önce 26 liradan almıştık nasıl zıplamış fiyatlar ya.
  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (15.03.19 15:50:39) 
guzelmis. ben de bulursam 20 tane birden alayim.


  • hasmetizm 2046  (15.03.19 18:25:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.