[]

hgs etiketinizi sökmek için hangi yöntemi kullandınız?

aseton, ıslak mendil, ısıtmak, tıraş bıçağı?
 
aseton


  • mikahakkinen  (15.03.19 11:43:44) 
aseton işe yarıyor mu ? asetonu nasıl yaptınız peçeteye döküp falan mı ?


  • hayati cozemeyen adam  (15.03.19 13:42:41) 
Sökün direkt, kalan kağıt ve yapışkan parçalarını Aspirins temizlik ürünüyle 2 snde çıkarın.


  • deveyi diken adamin ta kendisi  (15.03.19 13:47:11) 
Asetonu mikrofiber beze döketek,biraz da tırnak yardımıyla söktüm.Ön camın güneş aldığı bir yerde yaparsanız,yani cam biraz sıcak olursa daha kolay çıkıyor.
Yeni hgs yi de yapıştırmak yerine,sağ güneşlikte airbag vs yazan şeffaf cebe ,yandan sokuşturdum.Gişeden geçerken güneşliği açıyorum.Sök-tak derdinden kurtuldum.

  • arenas  (15.03.19 14:42:33) 
aseton kesin çözüm. Dikkat etmen gereken husus cam eğimli olduğundan aşağı doğru akıyor alta gazete ser damlamasın bir de aşağı doğru kayıp plastik parçalara bulaşmasın.


  • kraldan cok kralci  (15.03.19 14:52:09) 
aseton, kesin net çözüm, youtube videoları var, sakin sakin, sabırla bez yardımı ile sök. sakın traş bıçağı falan kullanma camı çiziyor (ben yaptım oradan biliyorum)


  • xdenizx  (15.03.19 15:27:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.