[]

ankara üniversitesi cebeci çalışma salonu / hacettepe merkez kütüphanesi

bunlar üniversite personeli/öğrencisi olmayan kişilere açık mı?
 
Cebeci kampüse giriş yapabilirsen okuma salonlarına da normal girip çalışabilirsin. Hacettepe kütüphaneye kart okutup giriliyor ama girişte sorabilirsin belki. Kitap ödünç alamayabilirsin, her üniversitenin ayrı kuralı oluyor kütüphaneyle ilgili, bürokratik süreçler, izin belgesi vs. Ancak ikisinde de önce kampüse giriş yapabilmen lazım, onun için de geçerli bir sebep gösterip kimlik filan bırakıyosun.


  • snape i başından beri tanırım  (15.03.19 11:22:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.