[]

4 levent Ortaköy

Arkadaşlar araç yok, taksi veya toplu taşıma kullanılacak, iş çıkış saati Ortaköye nereden taksi bulup en kısa sürede gidebiliriz sizce? Nasıl bir güzergah izlemeliyiz..

Çok teşekkürler


 
etiler metroda inip taksiye binersen 15 dakikaya ortaköyde olursun, hergün iş çıkış saatinde gidiyorum, trafik olmuyor.


  • mg3929  (15.03.19 11:05:29) 
Metroyla zorlu, zorludan zorlu taksi ile 5 dk ortakoy


  • bradshaw  (15.03.19 11:37:26) 
En kısa süre dendiği için benim cevabım scotty. Atlıyorsun motora, takribi 10 dakika sonra ortaköydesin.


  • sarap dumani  (15.03.19 11:37:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.