[]

Kan tahlili

Evlilik için sağlık ocağında kan tahlili yaptıracağım ancak daha önce bir kaç ilişkim oldu korunmasız biraz tedirginlik duyuyorum bel soğukluğu ve ya başka bir şey çıkar diye kan tahlilininde. Diyelim ki kan tahlilininde çıktı birşeyler ne olur sonrası? Paylaşılır mı herkes ile yoksa sağlık ocağının sisteminde durur mu öylece?
 
billboardlarda yayınlarlar, görmediniz mi hiç daha önce örneklerini?

şaka bi yana, bel soğukluğunuz fln olsa fark ederdiniz muhtemelen kanamadan vs. Öyle bişey çıkarsa tedavi olursunuz olur biter. Testi yeniden isteyebilirler tedavi sonunda. Tedavisi olmayan başka bişey çıkarsa, AIDS gibi, eş adayı ile paylaşılır tabii ki ama ayrı ayrı muayeneye giderseniz eşinizi nerden bulurlar onu bilemedim açıkçası. Birlikte gitseniz söylerler ama kesin. Ek olarak eş adayınız ile aranızda kan uyuşmazlığı gibi bir durum olursa ayrıca bilgilendirilirsiniz. Akdeniz anemisi vs gibi durumlar da çıkabilir, onu da söylerler.
  • taurina  (15.03.19 10:38:24) 
Eğer tereddütünüz varsa özel bir klinikte veya test laboratuvarında yaptırabilirsiniz öncelikle. Fakat her ne olursa olsun dürüst olmak lazım evlenip yuva kuruyorsak. Böyle gizli kapaklı işler er geç ortaya çıkmalarıyla ünlüdürler.


  • sahlanankoc  (15.03.19 10:45:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.