[]

bilgisayarımda efs 'li dosya varmış

şirketin it departmanından aradılar, sonra bilgisayara bağlanıp bir şeyler aradı, ama bulamadı. ne oluyor dedim, üzerinde çalışıyoruz dedi. ne oluyor? ben ne yapmış olabilirim?

not: internetten baktım microsoft'un dosya şifreleme sistemi efs. bazı virüsler undetected kalmak için kullanıyorlarmış. ama ben kullanmadım böyle bir şey.


 
şirketin it departmanından aradıklarına emin misin? teamviewer bilgilerini sen verdiysen "itden arıyoruz" diye arayıp herhangi biri de bağlanmış olabilir.


  • diyarbakir karpuzu  (15.03.19 10:07:44) 
@diyarbakır karpuzu eğer tanıdığım it'ci arkadaşın skype'ını ele geçirip oradan yazmadılarsa eminim. teamviewer değil skype business üzerinden paylaştım


  • captainobvious  (15.03.19 10:14:45) 
Üstlerini durumla ilgili kesinlikle bilgilendir.


  • bir peynir kutusu kibrit  (15.03.19 11:08:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.