1 hafta ömrünüz kaldığını öğrenseniz??

nasıl bir ruh hali içinde olurdunuz ve yapmadığınız neleri napardınız? hayata insanlara bakış açınız değişri miydi? biraz daha ömrüm olsaydı şöyle yapar, hayata böyle bakardım der miydiniz ve nasıl bakardınız?

not: bu arada belki 1 hafta bile ömrümüz yok onu da bilmiyoruz ama öprendik farzedelim 1 hafta kalmış

Gece gunduz hicbisey apmadan inandigim seye dua ederdim.

  • tunaktunaktun  (15.03.19 01:16:08)
Valla farklı bir şey yapmazdım herhalde. Bol bol tembellik yapardım. Sevdigim yemekleri yerdim bol bol. Onun dışında helallik vedalasmak vs fazla duygusal gerek yok. Kimseye de demezdim herhalde.

  • Amaranta ursula  (15.03.19 01:17:24)
-tanrı'ya beni affetmesi için yalvarırdım.
-ailemden uzakta bir yere giderdim. ağlamaları zırlamaları iyice moralimi bozardı çünkü. görmek istemezdim onları.
-hoşlandığım kişiyi bir kez daha görmek isterdim ve kendisinden hoşlandığımı söylerdim.
  • dont eat me  (15.03.19 01:19:38)
Hicbirsey yapmazdim sunlar disinda: Hafta sonu bayern i izlerdim yine. Kahvalti ve de gun dogumunda. Bi tabi sorumluluklar aynen devam ederdi.

  • baldan kaymak  (15.03.19 01:22:01)
Kızımla sonsuz tane fotoğraf çekilirdim.

  • rakidabalikolsa  (15.03.19 01:22:02)
Bütün parayı kokaine yatırır, yarattığı enerji patlamasıyla seks, parti, macera ne varsa yapar, öldürmek istediğim tipleri yanımda götürür sonra da şalteri kapatırdım.

  • bos gezenin bos ustasi  (15.03.19 01:23:11)
tüm paramı kokaine ve viskiye gömer ''zaten kaybedecek bir şeyim yok aga'' kafasıyla takılırım.

  • eazy  (15.03.19 01:26:35)
paso yemek yerdim, tek tek akraba ziyaretine çıkardım.

  • mysql34  (15.03.19 01:36:24)
Kosa koşa bir sperm bankasına giderdim hala bir çocuğum yok:)

  • monkey  (15.03.19 01:41:24)
@j r r tolkien hayrani +1
stresten daha erken de gidebilirdim :D

edit: yalnız halihazırda buradan aldım fikirleri. kokain ve ondan aldığım cesaretle cinayet +1 diyorum şu an. :D
  • QweAsdZxc  (15.03.19 01:56:22 ~ 16.03.19 15:34:40)
zaten bi hafta ömrüm kaldıysa muhtemelen şu an da pek sağlıklı bi halde değilimdir. O bi hafta ömür kalma durumu gerçekleştiyse böbrekler, karaciğer, kalp, akciğer vs en az biri(muhtemelen daha çoğu) zaten perti çekmiştir. E bu durumda da "evereste tırmanırdım, köpekbalıklarıyla dalış yapardım" vs gibi dilekler pek gerçekçi değil. Ki gidişi düşünürsek muhtemelen iki üç gün sonra çok daha ağır bi duruma gelip 5. günden sonra yataktan kalkabileceğimi sanmıyorum. O yüzden evde yatış, istediğimi yiyip içme(kokain, viski mantıklı olabilir) gibi şeylerle zaman geçirirdim herhalde.

  • nundu  (15.03.19 01:57:58)
intihar ederdim, 1 hafta bekleyemem

  • prasinos  (15.03.19 02:00:26 ~ 02:00:39)
bana, sevdiklerime veya dünyaya çok kötülük yapan kişileri de götürebildiğim kadar yanımda götürebilmek için gece gündüz plan yapardım.

  • diffarentiationation  (15.03.19 02:06:18)
sinir hatta yer yer ofke duydugum insanlarin agzina sicardim. boyle giderdim karsilarina sov allah sov offf ne rahatlardim yemin ederim. sen zaten busun iste kendini ne bok zannediyorsun, rezil edecem lan seni olmeden once falan.. :D yalniz dusununce cok komik geldi. valla gozumde yeme icme yok suraya buraya gitme yok yani kalmamis o sevk. hic ama hic kimsenin boyle asla şehirleşmenin olmadigi, kus uçmaz kervan gecmez bi yerde gomulmek de vasiyetim olurdu

  • fıytfıyt  (15.03.19 02:21:53)
1) Sevişirdim.
2) Sevmedigim insanlara onlari sevmedigimi bir daha soylerdim.
3) 1 hafta boyunca izleyecegim kadar cok film izler, okuyabilecegim kadar cok kitap okurdum.
4) Dua da ederdim galiba. Ölecegimden haberim var diye biraz fırsatçılık olarak gorebilirdim ama yine de dua ederdim.
  • Seriusestquamcogitas  (15.03.19 03:31:12)
1 hafta ömrümün kaldığına hiçbir şekilde inanmazdım. Kim bilebilir 1 hafta ömrüm olduğunu? En umutsuz durumlarda bile, çok az da olsa, bir yaşam olasılığı vardır. Hiçbir şekilde kabul etmezdim. Bu yüzden de, her ne yapıyorsam, onu yapardım. Sevdiklerimle birlikte olurdum, çalışıyorsam çalışırdım.

Hiçbir şeye dua etmezdim. Kimseye de yalvarmazdım.
  • ebabil curnatasi  (15.03.19 05:38:11)
ben de ‘yok yaoo bi hafta değildir o daha vardır zamanım’ kafasında olur, ne yapıyosam ona devam ederdim muhtemelen ama bu soruyu daha çok artık gelecekle ilgili hiçbir kaygınız olmasa şuan ne yapardınız gibi kabul edip cevaplarsam gezmek isterdim. ailemle normal tatile gider gibi vedalaşır, onlara güzel notlar bırakmaya çalışır ,ülke içinde bile olur, hiç gitmediğim bir yere giderdim.

  • blacksky  (15.03.19 08:18:23 ~ 08:20:44)
ana haber bültenlerine çıkacak bir şeyler yapardım...

  • xdenizx  (15.03.19 08:28:17)
Bankadan 200bin(aninda veriyorlar bana) kredi cekip bitcoine basarim.

Sonra onu donanima koyup bir akrabaya veririm. Ben olunce yesinler, reddi miras yapsinlar borc da girmesin.

Arabayla zengin muhitlere gidip herkesin aynasina kapisina falan vururum maksat ibnelik olsun. Nasil olsa sigorta primim artmayacak. Bunu 1 hafta boyunca yaparim acayip de eglenirim.
  • acemi  (15.03.19 08:49:56)
mevcut rutinime devam ederdim çünkü kimseyi endişelendirmek istemezdim. sonra da bağış ve veraset işlerimi ayarlayıp hayata veda ederdim.

  • hocam  (15.03.19 09:04:46 ~ 09:16:35)
deep impact filmi geldi aklıma.

kediler öleceklerini anlayınca kuytu köşe bir yer arar. onlar gibi, yurt dışında bildiğim çok huzurlu, sessiz, sakin bir yer var, oraya gidip tüm insanlıktan uzak bir şekilde kendimi dinlerdim. (deep impact filminde tea leoni babasıyla gidiyor, öyle bir yer.)

aksiyon, para, hırs, intikam, benden sonrası, hiç düşünmezdim.
  • Jesus Christ  (15.03.19 09:12:35)
kyk yattıktan sonra öğreneceksem çok da şeyimde olmaz açıkçası, bütün kyk parası artı harçlığımı bir haftada ezerim, ki normalde de bir buçuk haftada bitiyor djnf diğer insanlara karşı içimde kalan ne varsa söylerim, belki saçma sapan yerlere giderim, son gün de ege denizi nden suriyelilerle yunanistan a kaçmaya çalışırım muhtemelen ölüm sebebim de o olur djbd

  • mehmed resad  (15.03.19 09:25:47)
veda mektubu yazarım ailem ve arkadaşlarım için ayrı ayrı.

yalnız basima kampa giderim daha önce görmediğim güzel bir yerde.

dünyevi zevklere harcamam zamanımı. doğayla bir olur, toprak olur giderim.
  • hasmetizm 2046  (15.03.19 09:43:45)
İçip içip ağlardım galiba.

Yok ya ben kesin kafayı sıyırırdım. Düşününce bile doğru düzgün bir şey uyduramıyorum. Ben aklımı oynatırdım.
  • lisw  (15.03.19 09:47:40)
Sevdiklerimle Peru'ya giderdim

  • kassiopeia  (15.03.19 10:23:02)
nefret ettiğim insanların hepsini bir şekilde öldürürdüm.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (15.03.19 11:02:58)
Hicbir sey yapamam mal gibi kalirim. 1 hafta sonra gercek anlamda her sey yok olacagi icin hicvir şeyin anlami kalmaz.

  • stavro  (15.03.19 12:01:05)
aslinda olmek diye bir sey yok. form degistirmek ya da formsuzlasmak var. enerji donusur, hicbir zaman yokolmaz. su anda insan formunda bilinc ve beyinle yasadigimizdan dolayi bu tur seyler dusunuyoruz.

cevap: bir sey yapmam. isimi yapmaya devam ederim.
  • Leonardo~Da~Vinci  (15.03.19 13:10:55 ~ 13:19:02)
Sevdiğim insanlarla sevdiğim yerlere gider sevdiğim yemeklerden yerim.

  • alaimisema  (15.03.19 14:52:46)