[]

midi klavyeden pc'siz ses çıkışı

merhaba,

eski bir USB çıkışlı MIDI klavyeden arada laptop/pc olmaksızın ses almak istiyorum en ucuz yollu. müzikal bir geçmişim olmadığı için hiç bilgim yok bu konuda. Midiplus Miniengine diye bir ürün var $60 civarı aliexpress'te, iki kez sipariş ettim bir türlü gönderemediler. başka ve daha ucuz bir öneriniz var mı bu iş için? ses kalitesi çok önemli değil.


 
Tablet / telefon ?


  • olaylar olaylar  (15.03.19 01:13:02) 
@olaylar olaylar

aklıma gelmişti ama android app hiç görmeyince bırakmıştım onu. OTG destekleyen cihaza kabloyla bağlayıp öylece çalabilirim mi diyorsunuz yoksa (süper öyleyse) yada harici bir app var mı bu işte kullanılan?

edit: tamamdır bi sürü program varmış nasıl aradıysam artık. çok teşekkürler!
  • engelbert humperdinck  (15.03.19 01:25:45 ~ 10:36:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.