90 -100 bin tl arac onerisi

Sizce c segmentte en iyi arac secenekleri neler?
Tercihen 2019 ancak az km'li olmak kaydiyla 2017 ve 2018 model onerilerine de acigim.

Wv Golf

  • Arthur Dayne  (14.03.19 23:29:43)
en iyi seçenek golf ancak o aralıkta golf comfortline bulabilirsin, 2017 2018 zor.
bu aralıkta en iyisini bulmak için belli parametreleri belirlemen lazım.
dizel/benzin otomatik/manuel alman/japon vs.
  • mikahakkinen  (14.03.19 23:39:18)
Zibil tane araç arasından bu fiyat aralığına golf önermek nasıl bir mantık anlamıyorum. Performans fiyat oranı en kötü araçlardan biridir golf. Araç kötü demiyorum ancak artıları kısmında marka algısı yazdığımızda eksiler kısmına da fiyat yazmak durumunda kalıyoruz. Arkadaşım dediği gibi öncelikle ne tür bir araba istediğinize net karar verin. Benzin otomatik şu şu özellikler olmazsa olmaz şeklinde. Sonrasında sıfır mi ikinci el mi yaş km belirleyin. Sonrasında tekrar konuşalım. Ancak kesinlikle 100 bin liraya gidip 2 3 yaşında golf alınmaz. En azından tak diye al denmez.

  • cizgilerebasancocuk  (15.03.19 00:52:02)
www.sahibinden.com

şu varken golf'ün esamesi okunmaz. kalite, güven ve fütüristik çizgileriyle bu araç seneler geçse bile eskimez. üstteki 2016 alttaki 2017 model ama kapısı boyalı.
  • johnnie w lker  (15.03.19 01:32:33)
Opel astra k dynamic 1.6 dizel denk getirebilirsen guzel aractir.

  • karpuzpeynirekmeksu  (15.03.19 06:16:01)
Şuan kullandığım araç jetta 1.2 tsi (2012). Genişli önemli benim için, yakıt ve mtv konusunda 1.2 jetta ile hiç üzülmedim.
johnnie w lker bu araçların görünüşü harika ancak arka koltuk genişliği önemli benim için.
Golf önerisi için teşekkür ediyorum ama düşünmüyorum.
karpuzpeynirekmeksu astra sedan 1.4 t sport otomatik modelini mart ayı içinde 100 bin liraya veriyorlar, o model için düşünceleriniz nedir?
  • trejemu  (15.03.19 08:03:13)
Trejemu maalesef bir bilgim yok. Bendeki modeli soyledim epey memnunum. Ici baya genis sayilir hafif bagajdan yemisler astra k’da. Motoru, dengesi epey iyi. 2016da zaten yilin otomobili secildi vauxhall

  • karpuzpeynirekmeksu  (15.03.19 08:30:39)
futuristik bir çizgi nedir ya arka koltuğa oturan adam chrde dışarıyı göremiyor, arabanın içini izlemek zorunda kalıyor.
astra önermem kesinlikle golf de düşünmüyorsan, seçenekler zaten azalıyor.eski araçta istemiyorsun. seçenekler iyice azalıyor. c segmentinde en iyi araç dememelisin o zaman en kullanışlı veya geçerli olmalı.
o zaman japonlara yönelmelisin. honda toyota
  • mikahakkinen  (15.03.19 08:44:56)
www.sahibinden.com
Mazda da üzmez mazdalara da bakın

  • milletin efendisi olmaya gelen adam  (15.03.19 10:03:11)