[]

The Umbrella Academy izleyen var mı?

Sanırım çok kaliteli soundtracki ve müzikleri çok güzel yerlerde kullanmalarından dolayı dizi beni çok etkiledi. Onun dışında da dizinin gayet iyi olduğunu düşünüyorum karakterleri olsun, biraz klişe de olsa akıcı senaryosu olsun. Çizgi roman çok sevmem normalde ama okuyasım geldi diziyi izledikten sonra.

Siz sevdiniz mi diziyi? Bi de ikinci sezonu gelir di mi ya çok cliffhanger bitti, bi sene bunu bekle şimdi kolaysa..


 
Aynen muzikler baya iyiydi. Sevdim ben genel olarak diziyi. Mantiksiz seyler var tabii ki ama ben bi sey izlerken buna pek takilmam, eglenip eglenmedigime bakarim. Devami da gelecek suphesiz.


  • bxgx  (14.03.19 22:22:50) 
Müziklerine hiç dikkat etmedim ama dizi genel olarak iyi (mükemmel değil). Özellikle boyut değiştiren velet gelinceye kadar epey sıkıcı gelmişti. Ve sezon sonu biraz klişe bitti. Maskeli iri kıyım karakterler eğlence katmışlar ama.


  • filipis  (15.03.19 02:20:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.