[]

Urla nasıl bir yer/neler yapılır?

Önümüzdeki hafta bir arkadaşımla İzmire kaçacağız. Bir günümüzü Urla’ya ayırmayı düşünüyoruz. Neler yapabiliriz? Güzel bir yer mi? Ne yenir ne içilir nereye gidilir? Bu mevsimde nasıldır? Sıkılır mıyız?

Bilen arkadaşlar bir el atsın, şimdiden teşekkürler.


 
Bu mevsimde güzel kahvaltı ve akşam yemeği dışında pek aktivite olmaz Urla'da.
Yemek için deniz kenarındaki mekanları seçebilirsiniz.

  • kanlakarisikyagmur  (14.03.19 15:18:50) 
Bi gün yeterli sahilde balık yenip fahiş bi hesap ödenebilir :)


  • photo85  (14.03.19 15:46:39) 
özbek keşkek evi çok güzel börek yapıyor, kahvaltıya gidiyoruz arada. sakin sessiz oralar.


  • hasmetizm 2046  (14.03.19 15:49:48) 
Bu mevsimde urla-alaçatı farketmez nereye gidersen git fahiş fiyat ödemezsin. Onun için gönül rahatlığıyla takıl.
Sorunun cevabına gelince kanlakarisikyagmur'un dediği gibi güzel bir kahvaltı ve akşam rakı - balık dışında bir şey olmaz.

  • joker06  (14.03.19 15:55:20) 
ben olsam bir günümü urlaya ayırmazdım. bence urlada bi şey yok


  • aquarium  (14.03.19 16:02:07) 
izmir merkezde otelimiz. Nereye gidebiliriz bir günümüz var planlamadığımız? Toplam 3 günlük plan yaptık: İlk gün izmir merkez, ikinci gün efes ve şirince, Üçüncü güne birşey bulamadık, yakın olduğu için Urlayı düşündük. Aracımız olmayacak.


  • ozgurlukarayan  (14.03.19 16:07:51) 
1 gün urlaya için fazla bile küçük bir yer.


  • mikahakkinen  (14.03.19 16:49:08) 
sanat sokağı var bazen antikacılarda güzel şeyler çıkıyor. güzel cafeler de var ama 1 gün is too much


  • hushhush  (03.04.19 11:16:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.