Kağıthane nasıl bi yer?

Açıkçası hiç gitmedim, hangi semtleri daha yaşanılasıdır? Sosyal hayat açısından nasıldır?

Tek güzel tarafı çok merkezi olması, onun dışında bi boka yaramaz ne insanı ne havası.

Bir semt Mecidiyeköy'ü aratır mı yahu, aratıyormuş. Beterin beteri varmış.
  • chicha  (13.03.19 14:54:11)
işin kağıthane'de olacak sanırım. halıcıoğlu tarafına da bakabilirsin. çok merkezi bi yer.

  • spirit crusher  (13.03.19 15:32:10)
çok da merkezi değil ama merkez denilen yerlere çok yakın.

  • koela  (13.03.19 16:03:23)
Merkezi değil de Gültepe tarafında Kanyon’a Özdilek’r yakın yerlerde oturulursa çok da kötü değil. Ve cidden beşiktaş’a gitmek yoğun trafik yoksa 15dk falan sürer. Levent Metrosu da bi 10- 15dk mesafededir. Ben öğrenciyken oturmuştum. Gültepe’nin giriş’inde Kağıthane Belediyesi ilçemize hoşgeldiniz yazar oradan aşağı inildikçe medeniyet azalır, fiyatlar düşer, fakirliğin görünürlüğü artar.

  • embraceown  (13.03.19 17:36:33)
biraz boktan bir yer, kimlik sorunu var, yapılaşma berbat, tek iyi yanı şişliye yakın olması, yaşayan kesim de çoğunlukla muhafazakar, denize zaten yakın değil, yeşil alan da çok az.

  • blue rebel motorcycle club  (14.03.19 00:26:37)
herkese teşekkürler. gittim ordaki sitelere baktım ancak pek benlik değil.

  • üç nokta  (24.03.19 19:05:41)