[]

blog yazımı nerede paylaşayım?

iş dünyasını ilgilendiren uzmanlık alanıma dair yazıları uzun süredir linkedin de ve kendi wordpress sayfamda paylaşıyordum.

linkedin yerine daha etkili bir araç var mı? yani linkedin de sadece bağlantılarım görüyor gibi bir his oluşturuyor. medium vs. hiç denemedim ne dersiniz?


 
medium


  • x daemon  (13.03.19 11:43:51) 
bunun gibi platformlar sonuçta kendi çevreniz kadar reklam yapabilir. facebook da öyle linkedin de. medium ve wordpress ise başka mevzu. oralarda yazdığınız adresi twitter facebook linkedin sitelerinde paylaşıp okuyucu kitlesi kazanmanız lazım. sonra tercih ederseniz google reklamları ile yazığınız yazıda geçen konuya göre reklam verebilirsiniz. bayaa özgün ve işe yarar yazılarınız varsa bir zaman sonra sitenizden para kazanmaya da başlayabilirsiniz.

yanisi etkili araç sizsiniz. nerede nasıl paylaşırsanız o kadar.
  • winston  (13.03.19 11:46:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.