yeni TV yorumlarınız

lg 49uk7550pla nasıl bilirsiniz?
4-5k tl arası var mı öneriniz? benim için önemli olan ışık sızması gibi sorunların olmaması, iyi ses vermesi ve smart tv özelliğinin bi süre sonra patatese bağlamaması. Gönlüm sony 49xf'ten de yana ama bunun fiyatı iyiymiş

aşağıdaki samsung 50nu7400'ü geçen hafta anneme aldık.

www.akakce.com

Bende de aynı modelin geçen seneki sürümünden var. hatta kız arkadaşım da çok beğenip bendekinin aynısını almak istemişti ama o ara fiyatları çok yüksek diye lg 49uk7550pla almıştı 2 ay önce. anneme tv alırken sevgiliyle kıyas yaptık ve günlük kullanımda görüntü/ses farkı çok hissedilmediğinden uygulama mağaza farkıyla samsungun daha iyi olduğunu düşündük.
  • ardinal  (13.03.19 09:59:35)
bence LG daha iyidir.
bir media market'e girdiğinizde duvara asılan 20 tv'den renkleri en kaliteli olanı ya sony'dir ya Lg.
samsung daha parlaktır.
  • kitik  (13.03.19 11:09:29)