[]

Şarkı/Albüm/Sanatçı/Grup Önerisi

Öncelikle örnek: www.youtube.com

yukarıdakine benzer şekilde yavaş, trippy ve gergin, saykedelik, progresif şeyler arıyorum. tool, opeth, porcupine tree gibi grupları zaten dinliyorum, ana akım olmasın lütfen, bunların dışında şeyler daha iyi faideli olur.

örnek iki: www.youtube.com

 
@fade out, tam da böyle şeyler arıyorum aslında. teşekkür ederim.

bu arada videoyu sen mi yükledin abi, 26 izlenme ne? :F
  • rahip janick  (12.03.19 23:02:38) 
youtu.be

Not: kendini öldürme sakın ha, yatırım tavsiyesi değilç
  • playing star again  (12.03.19 23:02:59) 
  • amkonun  (12.03.19 23:04:22) 
Tam istediğin türe giriyor mu emin olmamakla beraber:
Dead can dance- Anastasis albümü demek istiyorum.
youtu.be
  • Amaranta ursula  (12.03.19 23:04:57) 
bir örnek daha bırakıyorum şuraya:

www.youtube.com

davul ağırlıklı olursa daha iyi olur sanki. o trip hissini davul daha güzel veriyor.

edit: 2 olsun: www.youtube.com
  • rahip janick  (12.03.19 23:07:21 ~ 23:07:41) 
www.youtube.com
deftones önerisi gelmiş, bu grup da deftones'un vokali chino'nun diğer bir projesi. fikrimce sana en uygun şarkılarını paylaşıyorum ama diğerlerini de dinlemeni tavsiye ederim. bayadır da reflection dinlememiştim bu arada, teşekkür ederim.

  • hrskrs  (13.03.19 02:22:41) 
verdiğiniz örneklere benzemese de, "gergin" hariç yaptığınız tanımı karşıladığı için en sevdiğimi buraya bırakacağım:
www.youtube.com

  • QweAsdZxc  (13.03.19 22:20:01 ~ 22:20:11) 
çocukluğumdan beri müzikle uğraşıyorum, koloratür sopranoyum. son 2 senedir kendi bestelerimi yapıyorum ve onları tanıtmak için uğraşıyorum.

eğer beğenirseniz belki ekleyebilirsiniz. bu bana gerçekten çok destek olur ama daha önemlisi beğenilmiş ve benimsenmiş olmanı beni mutlu eder.

TÜR: ALTERNATİF/CAZ ve ALTERNATİF/INDIE POP

Arin -(git: youtu.be)
Uzak - (git: youtu.be)
  • mirror of erised  (23.07.19 12:55:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.