Sözlük radyosu Sourberry'ye uğruyor musunuz hiç?

Hazır şu an yayın varken sormak istedim. Aklınıza geliyor da eliniz boş mu dönüyorsunuz, hiç haberiniz mi yok, yoksa internet radyoculuğu öldü mü diyorsunuz?

www.sourberry.org

Eskiden betty puf puf falan program yapardı, dinlerdim. Yüz yıl önce. Şimdi siz söyleyince "Sourberry hâlâ var mıymış" dedim.

  • kobuzchu kiz  (12.03.19 21:57:23)
eskisi gibi artık uğramıyorum. in d red , marikaki ile karşı kıyı gibi düzenli takip ettiğim programlar vardı fakat bu duyuru iyi hatırlatma oldu.

  • freebird5406_2  (12.03.19 22:00:39)
Şimdi sen söyleyince baktım çaldığın parçalar süper. Süper şarkılar durunca kapatırım ve bir daha ne zaman bakarım bilmiyorum :)

  • eazy  (12.03.19 22:03:42)
@eazy, teşekkürler ^^

ekşi'den takip mesajı özelliği artık çalışmıyor ama sourberry başlığına yayın yaptıkça entry giriyor bütün djler. takip edebilirsiniz başlığı. edin yahu, öldü radyo resmen. :)
  • landho  (12.03.19 22:06:55)
duyuruyu görmesem haberim olmayacaktı.
dinliyorum :)

  • QweAsdZxc  (12.03.19 22:08:06)
Sözlük hesabim varken takip ediyordum orayi ama hesabimi devrettikten sonra aklima dahi gelmiyordu valla ne yalan söyleyeyim. Hatırlatma için teşekkürler:)

  • Amaranta ursula  (12.03.19 22:13:37)
radyoculuk ölmez de, şarkı seçimi konusunda tükenip çeşitliliğimi kaybetmedikten sonra başkasının çalma listelerine pek meyletmiyorum. lisede-üniversitede şarkıya ulaşmak zordu, sourberry dahil bir sürü radyoyu takip ederdim ama yavaş yavaş, internetin yayılmasıyla, bıraktım. son 4-5 senedir dinlemiyorum haliyle, radyoya ihtiyacım kalmadı diyebilirim; kendime yetebiliyorum.

  • Jux  (12.03.19 22:33:38 ~ 22:34:46)
en son dinlemişliğimin üzerinden muhtemelen 10+ sene geçmiştir. geçenlerde "böyle bir şey vardı" deyip siteye girdim baktim. yayin da yoktu. terk edilmis binaya girmis gibi hissettim. akan zaman onu da bitirmis.

  • tabudeviren  (12.03.19 23:36:27)
Andriodden dinlemenin en ortalık yolu ne ola ki?

  • baal  (13.03.19 00:47:29)
Elinin altında kendi sevdiği parçaları dinleme imkanı varken, başkasının 20 parçalık listesini neden dinlesin? Hele ki Spotify, apple music uygulamaları zaten bunu otomatik olarak yapıyorken. Ayrıca artık herkes gurme, artık herkes sanat eleştirmeni, artık herkes her şeyi bilen olduğu için zorunluluk hariç teşebbüs edilmiyor. Sanırım.

  • kafadanbacakli  (13.03.19 09:23:36)
@baal, doğrudan açılıyor olması lazım linke tıklayınca, ben de androidden dinliyorum.

@kafadanbacakli, aslında sourberry'yi farklı kılan da Ekşi yazarlarından seçilen djlerin standartın dışında kalabilecek zevkleri ve radyodaki chat kısmıydı. Yoksa ben de Spotify'ın resmen müzik konusunda bir fetih hareketi olduğunu düşünüyorum.
  • landho  (13.03.19 11:06:52)
özledim, ama belki 6-7 senedir dinlemiyorum. ne 6-7, 10 sene olmuş.

ben de sourberry dinliyorum fak
  • füt  (13.03.19 11:27:02 ~ 11:29:10)