(PDF) İki sayfayı bir sayfada birleştirmek

Arkadaşlar merhaba,

Uygun fiyata çıktı alabileceğim bir dükkan keşfettim.Bununla birlikte bazı kitapları tek sayfa halinde bastırmak yerine daha da ekonomik olması için iki sayfayı tek sayfada toplamak istiyorum. Adobe Reader dışında bunun için bildiğiniz bir uygulama var mı?Evde internet yok , mobil veri ile bağlandığım için Reader'ı indirmekten üşendim.Online sitelerden gerçekleştirince tam olarak iki sayfayı ortalayamıyor , biraz daha etkili uygulama peşindeyim.
Teşekkürler şimdiden.

İyi günler.

Baskı Merkezleri bunu kendileri de ayarlayabilir diye biliyorum. Bir görüş. Bu kadar uğraşmana gerek olmayabilir.

  • nihayet  (12.03.19 20:51:44)
Baskı Merkezleri bunu kendileri de ayarlayabilir+1
öyle sayısız fotokopi kitabım var

  • windows95  (12.03.19 20:53:48)
Haklısınız bir kere yaptırdım , ama bir yandan kendim de düzenlemek istiyordum bu yüzden , teşekkürler tekrar.

  • Murteza  (12.03.19 20:56:04)
Merge pdf diye arat, bu isi yapan uygulamalar cok.

Buldugun yeri soyler misin İstanbul ise:)
  • stavro  (12.03.19 21:13:33)
Marmara üniversitesi göztepe yerleşkesinin orada , çoğu kişi biliyor , iett kart dolum bayisinden iç sokağa giriyorsun Ahmet Fotokopi adında , 4 kuruş sayfası. YTÜ'de 15 kuruş alıyor :)

  • Murteza  (12.03.19 21:25:00)