[]

ipad mi başka tablet mi?

selamlar,
tablet almayı planlıyorum. ama Ipad mi tablet mi alsam kararsızım. Ipad fiyatı dolayısıyla scam gibi geliyor.
aradığım tablette aradığım özellikler,
-iyi grafik kalitesi, (film izlemek için kullanabilirim)
-iyi web kamerası,
-kolay arayüz.
fiyatı 2000 liraya kadar çıkabilir.
bir de alacağım ülke çin olacak dolayısıyla Huawei, Xiaomi gibi markalar da oldukça ulaşılabilir.

 
İpad rakipsiz durumda. Başka bir şeye para vermeyin üzülürsünüz. Tablette androidler çöp malesef.


  • bahoho  (12.03.19 14:28:47) 
ipad


  • porn star  (12.03.19 18:36:40) 
tablette android bence de pek iyi bir tercih değil. garip kalitesi için iPad retinalar gayet iyi. ben aldığımda retina değildi ama hala kullanıyorum maşallahı var.


  • ruh i tibbiye  (12.03.19 19:07:42) 
Ipad ama Avplayer yüklenmeli


  • leo1905  (12.03.19 22:36:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.