[]

mardin, urfa, Diyarbakır, Batman, Adıyaman

kız arkadaşımla buraları gezmeyi planlıyoruz. çift olarak buralara gitmek bir sorun yaratır mı? ya da türk olarak gittiğinizde bir sorunla karşılaşır mısınız?

bir de terörle ilgili bir sorun olur mu buralarda.


 
Öff böyle sorular gördükçe darlanıyorum cidden. İskandinav ülkelerinde yaşıyorsunuz herhal? Ülkenin diğer herhangi bir şehri kadar güvenli şehirlerdir. İnanır mısınız Türk ve çift olarak oralarda yaşiyoruz ama başımıza bir şey gelmedi.


  • japon balığı  (11.03.19 23:05:04) 
hocam siz orda yaşıyorsunuz diye öyle geliyor ama şahsen ben antep'in doğusuna adımımı atmadım ve ülkede öyle bir algı var ki böyle düşünmemizi gerektiriyor.

sizin dediğiniz gibi olmasına sevindim açıkçası.
  • gizemli dede  (11.03.19 23:10:25) 
-çift olarak buralara gitmek bir sorun yaratır mı? -Hayır
-türk olarak gittiğinizde bir sorunla karşılaşır mısınız? -Hayır
-bir de terörle ilgili bir sorun olur mu buralarda? -Hayır
  • avatar is back  (11.03.19 23:12:32) 
Bir sebeple riskli görülen bölgelerine o şehirlerin (varsa, bilmiyorum yani var mı güncel durum ne) zaten isteseniz de gitmeniz zor, oralara ulaşım kontrollü oluyor çünkü. O yüzden sıkıntı olmaz.

Ha diğer kısmı da verilen cevaplardaki gibi, ülkenin geri kalan kısmında ne kadarsa o kadar güvendesiniz.
  • encokbenisevinnolur  (11.03.19 23:40:53) 
urfa'ya giderseniz sakın aşırı hareketler yapmayın. makineyi çıkarırlar


  • prasinos  (11.03.19 23:46:43) 
teşekkürler arkadaşlar. sen hariç prasinos:)


  • gizemli dede  (11.03.19 23:58:21) 
tamam o zaman kıza bi sırnaş da gör bakalım neler oluyor


  • prasinos  (12.03.19 00:02:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.