sabah rutini

sabah 8de işte olacağımı varsayarsak evde sabah sporu+duş+hazırlanmayı da katarsak kaçta kalkıp spor yapmam lazım benim? 1 saat yeterli mi? akşama halim kalmıyor. tekrar ertesi gün için yemek hazırla, bulaşık yıka, ortalığı topla, varsa yapılması gereken işi yetiştir, instagram, twitter, telefonla konuşma, kitap okuma derken gece oldu bile. günler uzuyor hava erken aydınlanıyor ya biraz ümitliyim. kaçta yatıp kalkıcam ben ya :/

edit: ev işyerine yürüme 10 dakika
spor evde yapılacak

yolda ne kadar zaman geçiyor?
sporu evde mi yapacaksın?

  • jimjim  (11.03.19 22:28:50)
sabah sporu ve duşu akşam sporu ve duşu olarak değiştir.
instagram ı sil.

  • okadardakolaydegilmis  (11.03.19 22:29:40)
6da kalk 1 saat spor yap her seye cok rahat yetisirsin.

Ayrica ev-is yeri arasi mesafeyi asiri kiskandim.
  • superfluid  (11.03.19 23:16:22)
Abi herkesin tepmosu farkli. Deneyerek bulacaksin gerekli zamani.

  • stavro  (11.03.19 23:23:20)
kalktığın sıcak yatağın 10 metre yanında spor yapacaksan ve bunu da işe gitmeden önce erken kalkıp yapacaksan sana helal olsun. sabah kalkıp spora, koşuya gitmeyi anlıyorum ama seninki ekstrem spor kategorisine giricek düzeydeymiş.

spor olarak ne yaptığına, haliyle sporunun ne kadar sürdüğüne bağlı. yarım saat yeter diyorsan yarım saat de öncesi-sonrası hazırlık olarak ekle; normal saatinden 1 saat önce kalk.
  • Jux  (11.03.19 23:24:17)